Dostępne aplikacje:

1 aplikacja

35tygodniowo


2 i więcej aplikacji

50tygodniowo

*na czas epidemii 35 zł - do odwołania!

O nas


Jeśli poszukujesz nowego zatrudnienia i zależy Ci na bezpiecznych i dobrych warunkach zatrudnienia, to rozwiązaniem dla Ciebie jest CART78 – pomaga w znalezieniu dobrej pracy! CART78 to firma, która pośredniczy w załatwianiu wszelkich formalności, dotyczących podjęcia współpracy ze znanymi w Polsce i na świecie przewoźnikami osób, jakimi są Uber, Bolt, Freenow, Wolt.

Jeśli posiadasz samochód i aktualne prawo jazdy, to ułatwimy Ci podpięcie pod przewoźnika Uber, Bolt, Freenow lub Wolt.


 

Ponad 2000 obsługiwanych kierowców


Praca narzuca z reguły różne ograniczenia – z pomocą CART78 masz zagwarantowane stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, ale jednocześnie sam jesteś sobie szefem. Grafik dni pracy jest dostosowywany do Twoich potrzeb.

Ty sam decydujesz o porze, w jakiej wykonujesz swoje kursy. Nikt nie będzie Ciebie kontrolował ani nadzorował Twoich działań. Nam wystarcza sprawdzenie Twoich kwalifikacji na kierowcę, przed podpisaniem umowy o pracę.

Nie oczekujemy od Ciebie byś prowadził działalność gospodarczą. Osoby, zatrudnione w naszej firmie, których praca, dedykowana jest kwestiom księgowym, zajmą się rozliczeniem Twoich faktur i Twoim wynagrodzeniem.

Z nami możesz w pełni legalnie zacząć swoją przygodę z przewozem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie będąc licencjonowanym partnerem wszystkich aplikacji przewozowych w całej Polsce, dlatego wiemy jakie potrzeby ma kierowca.

Współpracując z nami możesz także liczyć na tańsze części do swojego samochodu. Natomiast jeżeli nie posiadasz swojego pojazdu chętnie wynajmiemy ci auto na korzystnych warunkach. Zadbamy o terminowe wypłaty i stałą pomoc telefoniczną żebyś mógł skupić się tylko i wyłącznie na zarabianiu.


 
1

Konkurencyjne warunki!

Tylko 35 zł tygodniowa za jedną aplikację. Warunki które oferujemy są przedstawione z myślą o tym by jak najwięcej pieniędzy zostało w portfelach naszych kierowców.

2

Stały kontakt

Każdy nasz kierowca ma naszą pełną konsultację prze co najmniej 12 godzin dziennie. Nasi pracownicy są gotowi udzielić pomocy kierowcom na każdym etapie rejestracji bądź pracy.

3

Cotygodniowe rozliczenia

System rozliczeń opracowany przez naszą firmę gwarantuję co tygodniową wypłatę (do czwartku każdego tygodnia) i satysfakcję naszych klientów.

4

Zniżki na części samochodowe

Mając wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej posiadamy duże zniżki u hurtowników części samochodowych którymi chętnie dzielimy się z naszymi kierowcami.

5

Ekspresowe wypłaty

Praktykujemy cotygodniowe rozliczenie kierowców. Pieniądze wysyłane są przez nasz system automatycznie, od razu po otrzymaniu przelewu od aplikacji przewozowej.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 739 238 714


PANEL KIEROWCY